Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kworapas's Rating My Rating
1
Forrest Gump 1994,  PG-13)
2
8 Mile 2002,  R)
3
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
4
Saw IV 2007,  R)
5
Saw III 2006,  R)
6
Saw II 2005,  R)
7
Saw (short film) 2003,  Unrated)
8
The Green Mile 1999,  R)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
10
The Mummy 1999,  PG-13)
11
Bean 1997,  PG-13)
12
Notting Hill 1999,  PG-13)
13
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
14
Final Fantasy X-2 2003,  Unrated)
15
The Last King of Scotland 2006,  R)
16
Back to the Future 1985,  PG)
17
Back to the Future Part II 1989,  PG)
18
Back to the Future Part III 1990,  PG)
19
Crash 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments