My Favorite Movies
| kutzica05's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 2 |
Love Me If You Dare (Jeux d'enfants) 2003, R) |
|
| 3 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 4 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 5 |
Playing by Heart 1998, R) |
|
| 6 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 7 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 8 |
21 2008, PG-13) |
|
| 9 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
Taxi 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |












