My Favorite Movies
| kutemonita's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Una Película de Huevos 2006, Unrated) |
|
| 2 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 3 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Get A Clue 2002, G) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 7 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Herbie: Fully Loaded 2005, G) |
|
| 9 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 10 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 11 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 12 |
The Lizzie McGuire Movie 2003, PG) |
|
| 13 |
Agent Cody Banks 2003, PG) |
|
| 14 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 15 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 16 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 17 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 18 |
Bottoms Up 2006, R) |
|
| 19 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 20 |
Alice in Wonderland 1951, G) |
|
| 21 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 22 |
American Pie 1999, R) |
|
| 23 |
American Pie 2 2001, R) |
|
| 24 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 25 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 26 |
American Wedding 2003, R) |


























