My Favorite Movies
| KurtHewey's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 2 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 3 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 5 |
Ron White - They Call Me Tater Salad 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Ron White: You Can't Fix Stupid 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Walking Tall 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 11 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 12 |
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 15 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 16 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |


















