My Favorite Movies
a batman movie
| kumarorashik's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dark Knight 2008, PG-13)
THIS IS THE GREATEST MOVIE EVER!!!!!!!!!!!! HEATH LEDGER IS AMAZING IT HAS STUNTS HUMOUR AND THE JOKER HEATH LEDGER ROCKS I LOVE THIS MOVIE AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| 2 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 7 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 13 |
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006, PG) |
|
| 14 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |














