My Favorite Movies
| Kukli4ka's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 5 |
Sabrina the Teenage Witch 1996, PG) |
|
| 6 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 7 |
My Big Fat Independent Movie 2005, R) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Just My Luck 1957, Unrated) |
|
| 12 |
Bob Marley & Friends , Unrated) |
|
| 13 |
Boo 2004, R) |
|
| 14 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 15 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 16 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 17 |
Friday the 13th - The Final Chapter 1984, R) |
|
| 18 |
You, Me and Dupree 2006, PG-13) |
|
| 19 |
Everyone Says I Love You 1996, R) |
|
| 20 |
That Thing You Do! 1996, PG) |
|
| 21 |
Catch Me If You Can 2002, PG-13) |
|
| 22 |
It's All Gone Pete Tong 2004, R) |
|
| 23 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 24 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 25 |
Sex and the City 2008, R) |

























