My Favorite Movies
| ktracha89's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 3 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 4 |
The Protector (Tom yum goong) (Warrior King) 2006, R) |
|
| 5 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 8 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 10 |
House of Sand (Casa de Areia) 2005, R) |
|
| 11 |
How to Eat Fried Worms 2006, PG) |
|
| 12 |
Ratatouille 2007, G) |












