My Favorite Movies
| ktaubert69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 3 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Walking Tall 2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Marine 2006, PG-13) |
|
| 6 |
As Good As It Gets 1997, PG-13) |
|
| 7 |
Saw 2004, R) |
|
| 8 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
Anger Management 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Saw III 2006, R) |
|
| 12 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 14 |
Assault on Precinct 13 2005, R) |
|
| 15 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 16 |
Antwone Fisher 2002, PG-13) |
|
| 17 |
After the Sunset 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004, PG-13) |
|
| 19 |
Blue Collar Comedy Tour: The Movie 2003, PG-13) |
|
| 20 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Black Hawk Down 2001, R) |
|
| 22 |
Black Sheep 1996, PG-13) |
|
| 23 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 24 |
300 2007, R) |
|
| 25 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 26 |
Meet the Robinsons 2007, G) |
|
| 27 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |



























