Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ktaarancibia's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
7
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
8
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
9
The Lion King 1994,  G)
10
The Lion King 1 1/2 2004,  G)
11
The Lion King 2 - Simba's Pride 1998,  G)
12
Finding Nemo 2003,  G)
13
Sleepy Hollow 1999,  R)
14
Chocolat 2000,  PG-13)
15
Shrek 2001,  PG)
16
Shrek 2 2004,  PG)
17
North 1994,  PG)
18
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007,  R)
19
Pride and Prejudice 2005,  PG)
20
Elizabethtown 2005,  PG-13)
21
A Lot Like Love 2005,  PG-13)
22
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
23
National Treasure 2004,  PG)
24
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
25
A Knight's Tale 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments