My Favorite Movies
| KSnap's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Kiss Kiss, Bang Bang 2005, R) |
|
| 2 |
Babel 2006, R) |
|
| 3 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 4 |
25th Hour 2003, R) |
|
| 5 |
Coffee and Cigarettes 2003, R) |
|
| 6 |
Dancer in the Dark 2000, R) |
|
| 7 |
Being John Malkovich 1999, R) |
|
| 8 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 10 |
Elephant 2003, R) |










