My Favorite Movies


  KrutchAddict's Rating My Rating
1
Daredevil 2003,  PG-13)
Daredevil
love this movie. my fave.
2
Elektra 2005,  PG-13)
Elektra
love this movie 2. 2nd fave. Jennifer Garner's my favorite actress/actor if you couldn't already tell.
3
The Matrix 1999,  R)
4
The Matrix Reloaded 2003,  R)
5
The Matrix Revolutions 2003,  R)
6
The Passion of the Christ 2004,  R)
7
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
8
The Hitcher 1986,  R)
9
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
10
XXX 2002,  PG-13)
11
The Pacifier 2005,  PG)
12
Scarface 1983,  R)
13
GoodFellas 1990,  R)
14
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
15
16 Blocks 2006,  PG-13)
16
Reservoir Dogs 1992,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments