My Favorite Movies
| kruchowski's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 4 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 5 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 6 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 7 |
RV 2006, PG) |
|
| 8 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 9 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 10 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 11 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 12 |
Nancy Drew 2007, PG) |
|
| 13 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 15 |
North by Northwest 1959, Unrated) |
|
| 16 |
Bratz - Rock Angelz 2005, Unrated) |
|
| 17 |
Bratz - Diamondz 2006, Unrated) |
|
| 18 |
Bratz - Genie Magic 2006, G) |
|
| 19 |
Bratz: The Movie 2007, PG) |
|
| 20 |
Glitz 'N' Glamour with the Bratz 2007, Unrated) |




















