My Favorite Movies
| krizzyaqi26's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Minority Report 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 3 |
P.S. I Love You 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Hotel for Dogs 2009, PG) |
|
| 5 |
Hotel Rwanda 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Hancock 2008, PG-13) |
|
| 7 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005, PG) |
|
| 10 |
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 2008, PG-13) |
|
| 11 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 12 |
Underworld 2003, R) |
|
| 13 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 14 |
Underworld: The Rise of the Lycans 2009, R) |
|
| 15 |
10.5: Apocalypse 2006, Unrated) |
|
| 16 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Bride Wars 2009, PG) |
|
| 18 |
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009, PG-13) |
|
| 19 |
Aeon Flux 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Evita 1996, PG) |
|
| 21 |
Iron Man 2 2010, PG-13) |
|
| 22 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 23 |
The Time Traveler's Wife 2009, PG-13) |
|
| 24 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 25 |
Hachi: A Dog's Tale 2009, G) |

























