My Favorite Movies
| kristy39773's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Slumber Party Massacre II (Don't Let Go) 1987, R) |
|
| 2 |
The Slumber Party Massacre 1982, R) |
|
| 3 |
Sleepaway Camp II - Unhappy Campers 1988, R) |
|
| 4 |
Friday the 13th, Part VI - Jason Lives 1986, R) |
|
| 5 |
Halloween 1978, R) |
|
| 6 |
Silent Night, Deadly Night 1984, R) |
|
| 7 |
Halloween II 1981, R) |
|
| 8 |
E tu vivrai nel terrore - L'aldilą (The Beyond) 1981, R) |
|
| 9 |
Zombi 2 1979, R) |
|
| 10 |
Hatchet 2006, R) |
|
| 11 |
Bloodletting 2004, R) |
|
| 12 |
Zombie 1998, Unrated) |
|
| 13 |
Blood Diner 1987, Unrated) |
|
| 14 |
Bloodbath at the House of Death 1984, R) |
|
| 15 |
Destruction Kings 2006, Unrated) |
|
| 16 |
Splatter University 1984, R) |
|
| 17 |
The Mutilator 1983, R) |
|
| 18 |
Splatter Beach 2006, Unrated) |
















