My Favorite Movies
Give list a short description
| kristenpups09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |











