Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  krisnga3's Rating My Rating
1
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Two Towers
great movie, love it
2
The Lord of the Rings 1978,  PG)
The Lord of the Rings
great movie
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
seen already
5
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
seen already
6
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
as always, love the story line
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
9
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
10
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
seen already
11
Pitch Black 2000,  R)
Pitch Black
love van diesel, great movie
12
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
The Chronicles of Riddick
even better than the first

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments