My Favorite Movies
CAMERON DIAZ
| krgcookie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 2 |
What Happens in Vegas 2008, PG-13) |
|
| 3 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 4 |
In Her Shoes 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 6 |
She's the One 1996, R) |
|
| 7 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 8 |
The Holiday 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Very Bad Things 1998, R) |
|
| 10 |
Los Díaz de Doris 1999, Unrated) |
|
| 11 |
Monster Mash: The Movie (Frankenstein Sings) 1995, PG) |
|
| 12 |
The Last Supper 1996, R) |
|
| 13 |
Vanilla Sky 2001, R) |
|
| 14 |
Man Woman Film 1999, Unrated) |













