My Favorite Movies
| krazeykrystle's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
King Arthur 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Kingdom of Heaven 2005, R) |
|
| 6 |
Just My Luck 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 12 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 14 |
Troy 2004, R) |
|
| 15 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street 2007, R) |
|
| 16 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 17 |
Quantum of Solace 2008, PG-13) |

















