My Favorite Movies


  1. Krame
  2. Mark

Give list a short description

  Krame's Rating My Rating
1
Fight Club 1999,  R)
2
Pan's Labyrinth 2006,  R)
3
Shaun of the Dead 2004,  R)
4
The Big Lebowski 1998,  R)
5
High Fidelity 2000,  R)
6
Clerks 1994,  R)
7
The Silence of the Lambs 1991,  R)
8
American History X 1998,  R)
9
Almost Famous 2000,  R)
10
Seven (Se7en) 1995,  R)
11
Saw 2004,  R)
12
Paradise Lost - The Child Murders at Robin Hood Hills 1996,  Unrated)
13
Metallica - Some Kind of Monster 2003,  R)
14
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
15
Hot Fuzz 2006,  R)
16
Little Miss Sunshine 2006,  R)
17
The Evil Dead 1981,  R)
18
Dazed and Confused 1993,  R)
19
Lucky Number Slevin 2006,  R)
20
Garage 2007,  Unrated)
21
The Wrestler 2008,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments