My Favorite Movies


  Kr1st3n's Rating My Rating
1
Underworld: Evolution 2006,  R)
2
Pretty Woman 1990,  R)
3
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
4
A League of Their Own 1992,  PG)
5
The Sandlot 1993,  PG)
6
Practical Magic 1998,  PG-13)
7
Love and Basketball 2000,  PG-13)
8
100 Girls 2000,  R)
100 Girls
This is one of my favorites!
9
Serendipity 2001,  PG-13)
10
Resident Evil 2002,  R)
Resident Evil
i love this series!
11
Underworld 2003,  R)
12
Much Ado About Nothing 1993,  PG-13)
13
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
14
Coming to America 1988,  R)
15
The Money Pit 1986,  PG)
16
Fools Rush In 1997,  PG-13)
Fools Rush In
i absolutely love this one!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments