My Favorite Movies
| korage2001's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean 4 2012, Unrated) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Sin City: A Dame to Kill For 2013, Unrated) |
|
| 7 |
Sin City 2005, R) |
|
| 8 |
Sex and Lies in Sin City: The Ted Binion Scandal 2008, Unrated) |
|
| 9 |
Armageddon 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Warlock: The Armageddon 1993, R) |
|
| 11 |
The Boy from Hell 2004, Unrated) |
|
| 12 |
Sex and Lucia (Lucía y el sexo) 2001, R) |
|
| 13 |
After Sex 2007, Unrated) |












