My Favorite Movies


  komy18's Rating My Rating
1
Snoop Dogg's Hood of Horror 2006,  R)
2
In Search of Happiness (V Poiskach Schastia) 2006,  Unrated)
3
Click 2006,  PG-13)
4
Scarface 1932,  PG)
5
Scarface 1983,  R)
6
Club Dread 2004,  R)
7
Letter to the President 2004,  R)
8
Snoop Dog: Boss 'N' Up 2005,  Unrated)
9
Soul Plane 2004,  R)
10
Arthur and the Invisibles (Arthur and the Minimoys) 2006,  PG)
11
Cocaine Angel 2007,  Unrated)
12
The Cocaine Fiends 1936,  Unrated)
13
Cocaine Cowboys 2006,  R)
14
The Grudge 2004,  PG-13)
15
The Grudge 2 2006,  PG-13)
16
Horror Hotel 1960,  PG-13)
17
The Horror Show (House 3) 1989,  R)
18
Brides of Blood (Island of the Living Horror)(Orgy of Blood) 1973,  Unrated)
19
Saw III 2006,  R)
20
Saw II 2005,  R)
21
Saw 2004,  R)
22
Saw IV 2007,  R)
23
Saw (short film) 2003,  Unrated)
24
Mafia! 1998,  PG-13)
25
Three 6 Mafia: Choices - The Movie 2001,  Unrated)
26
La Cosa Nostra - History of the New York Mafia 2004,  Unrated)
27
Fight Club 1999,  R)
28
300 2007,  R)
29
Sin City 2005,  R)
30
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
31
Forrest Gump 1994,  PG-13)
32
Stay Alive 2006,  PG-13)
33
Weapons 2007,  Unrated)
34
Thank You For Smoking 2005,  R)
35
Stoned 2005,  R)
36
The Stoned Age 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments