My Favorite Movies


  KolbeKittyy's Rating My Rating
1
The Haunting Hour: Don't Think About It 2007,  PG)
2
Hoot 2006,  PG)
3
The Shaggy Dog 2006,  PG)
4
The Seeker: The Dark Is Rising 2007,  PG)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Sleepover 2004,  PG)
7
Where the Red Fern Grows 1974,  G)
8
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
9
Mr. Bean's Holiday 2007,  G)
10
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
11
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
12
She's the Man 2006,  PG-13)
13
Open Season 2006,  PG)
14
My Dog Skip 1999,  PG)
15
Madagascar 2005,  PG)
16
The Lizzie McGuire Movie 2003,  PG)
17
Garfield - The Movie 2004,  PG)
18
Legally Blonde 2001,  PG-13)
19
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
20
Terminator 3 - Rise of the Machines 2003,  R)
21
My Super Ex-Girlfriend 2006,  PG-13)
22
A Goofy Movie 1995,  G)
23
Here Comes Peter Cottontail: The Movie 2005,  Unrated)
24
A Cinderella Story 2004,  PG)
25
Drake and Josh Go Hollywood 2006,  Unrated)
26
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
27
Peter Pan 2003,  PG)
28
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004,  PG)
29
Spider-Man 2002,  PG-13)
30
Spider-Man 2 2004,  PG-13)
31
Bring It On 2000,  PG-13)
32
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
33
Mean Girls 2004,  PG-13)
34
Material Girls 2006,  PG)
35
Finding Nemo 2003,  G)
36
March of the Penguins 2005,  G)
37
The Sandlot 2 2005,  PG)
38
The Sandlot 1993,  PG)
39
Live Free or Die Hard 2007,  PG-13)
40
Bring It On: In It to Win It 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments