My Favorite Movies
Give list a short description
| kokita86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 4 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Sixth Sense 1999, PG-13) |
|
| 9 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 10 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 12 |
The Others 2001, PG-13) |












