My Favorite Movies


  KojiKabuto's Rating My Rating
1
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981,  PG)
2
V for Vendetta 2006,  R)
3
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
Bram Stoker's Dracula
Una de mis favoritas. La violencia sangrienta y las vampiruelas golfillas nunca se han visto con tanto estilo. (10-)
4
Pan's Labyrinth 2006,  R)
5
As Good As It Gets 1997,  PG-13)
6
The Incredibles 2004,  PG)
7
Cyrano De Bergerac 1990,  PG)
8
North by Northwest 1959,  Unrated)
9
L.A. Confidential 1997,  R)
10
The Princess Bride 1987,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments