My Favorite Movies
Theseare all of my fave movies, some I didnt put on here...
| koalaclub's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Along Came Polly 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Beethoven 1992, PG) |
|
| 3 |
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004, PG) |
|
| 4 |
Chicken Little 2005, G) |
|
| 5 |
The Sound of Music 1965, G) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Shallow Hal 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Babe 1995, G) |
|
| 9 |
George of the Jungle 1997, PG) |
|
| 10 |
The Parent Trap 1998, PG) |










