My Favorite Movies


  knaomi85's Rating My Rating
1
Legally Blonde 2001,  PG-13)
Legally Blonde
esta super brutal por que resse se desenvuelve en un increible papel
2
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde
Esta buena pero me gusto mas la primera parte.
3
She's the Man 2006,  PG-13)
4
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
Dirty Dancing
great movie!!!!
5
Dirty Dancing - Havana Nights 2004,  PG-13)
Dirty Dancing - Havana Nights
me encanto esta super buena
6
Honey 2003,  PG-13)
7
Step Up 2006,  PG-13)
8
Lady in the Water 2006,  PG-13)
9
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
es basada en la biblia
10
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
11
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
mucha ficcion pero sigue estando brutal
12
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
13
The Princess Diaries 2001,  G)
14
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
15
Ice Princess 2005,  G)
16
A Little Princess 1995,  G)
17
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
18
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
19
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
20
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
21
Kingdom of Heaven 2005,  R)
22
Bring It On 2000,  PG-13)
23
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
24
Bring It On Again 2004,  PG-13)
25
Employee of the Month 2006,  PG-13)
Employee of the Month
Me gusto mucho

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments