Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kmfleenor's Rating My Rating
1
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
2
Awake 2007,  R)
3
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
4
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
5
Little Miss Sunshine 2006,  R)
6
Eight Below 2006,  PG)
7
Transformers 2007,  PG-13)
8
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
9
King Kong 2005,  PG-13)
10
What Dreams May Come 1998,  PG-13)
11
Pulp Fiction 1994,  R)
12
In Dreams 1999,  R)
13
The Butterfly Effect 2004,  R)
14
The Hitcher 2007,  R)
15
Cloverfield 2008,  PG-13)
Cloverfield
I didn't like the camera moving around so much but, thought the movie itself was great and yes you get to see the aliens Iliked the love story

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments