My Favorite Movies
| kmassaria14's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 8 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 9 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 11 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Austin Powers in Goldmember 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Mr. Wrong 1996, PG-13) |
|
| 16 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
















