My Favorite Movies
| kmackenzie's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
300 2007, R) |
|
| 3 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 12 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Zoolander 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Batman Begins 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 17 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 18 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 19 |
Post Impact 2004, R) |
|
| 20 |
Double Impact 1991, R) |
|
| 21 |
The Punisher 2004, R) |
|
| 22 |
The Punisher 1989, R) |
|
| 23 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 24 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 25 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |

























