My Favorite Movies


  klolopez's Rating My Rating
1
Lost In Translation 2003,  R)
2
Ju-on: The Grudge 2003,  R)
3
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
4
Hero 2002,  PG-13)
Hero
Obra de arte.
5
The Grudge 2004,  PG-13)
6
Rope 1948,  PG)
7
Rear Window 1954,  PG)
8
Amores Perros 2000,  R)
9
Donnie Darko 2001,  R)
10
Being John Malkovich 1999,  R)
11
Mary Poppins 1964,  G)
12
24 Hour Party People 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments