My Favorite Movies


  kleb777's Rating My Rating
1
The Count of Monte Cristo 2002,  PG-13)
The Count of Monte Cristo
fav movie
2
Raise Your Voice 2004,  PG)
3
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
loved it.
4
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
full star.
5
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
one of the best romantic movies i've seen.
6
Garden State 2004,  R)
7
Ong-Bak (Ong Bak: Muay Thai Warrior) 2005,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
9
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
10
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
my fav movie
11
The Waterboy 1998,  PG-13)
12
Radio 2003,  PG)
13
Men of Honor 2000,  R)
14
The Longest Yard 2005,  PG-13)
The Longest Yard
liked it.
15
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
liked it.
16
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments