My Favorite Movies


  klcp11's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
Forrest Gump 1994,  PG-13)
4
Finding Nemo 2003,  G)
5
Shrek 2001,  PG)
6
Transformers 2007,  PG-13)
7
Pretty Woman 1990,  R)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
11
Sin City 2005,  R)
12
Old School 2003,  R)
13
50 First Dates 2004,  PG-13)
14
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
15
Little Miss Sunshine 2006,  R)
16
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
17
The Breakfast Club 1985,  R)
18
Pulp Fiction 1994,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments