My Favorite Movies
| klantskalle's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Show Me Love (Fucking Amal) 1998, Unrated) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Phone Booth 2003, R) |
|
| 5 |
Threesome 1994, R) |
|
| 6 |
Team America - World Police 2004, R) |
|
| 7 |
Scream 1996, R) |
|
| 8 |
American Pie 1999, R) |
|
| 9 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 10 |
The Butterfly Effect 2004, R) |










