My Favorite Movies


  1. kjmusic4life
  2. Krystin

Give list a short description

  kjmusic4life's Rating My Rating
1
WALL-E 2008,  G)
WALL-E
i love this movie soo much!!!!!! i saw this 05/07/08! amazing movie!!
2
Camp Rock 2008,  G)
Camp Rock
I love this movie soo much!! i have dvd and soundtrack!! Full credit!! Can't wait for a camp rock 2! jb was amazin in this !!
3
Big Daddy 1999,  PG-13)
Big Daddy
this movie was amazing. i love it!!
4
Jonas Brothers: The Bonus Jonas Edition ,  Unrated)
Jonas Brothers: The Bonus Jonas Edition
i watch this all the time. but not like everyday, but when i'm in the mood or bored. i soo LOVE JB!!!!!!
5
National Treasure: Book of Secrets 2007,  PG)
National Treasure: Book of Secrets
i enjoyed this and the first one.
6
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
this movie i love!! i have seen it like 25 times!!
7
The Incredibles 2004,  PG)
The Incredibles
although it's animated, i still loved it!!
8
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
me and my brother love this movie.
9
School of Rock 2003,  PG-13)
10
White Chicks 2004,  PG-13)
11
American Pie 1999,  R)
12
Daddy Day Care 2003,  PG)
Daddy Day Care
it was a hilarious movie i saw in Camp.
13
Jump In! 2007,  Unrated)
Jump In!
i enjoyed this movie. I must of seen it like 15 times.
14
Camp Rock: The Final Jam 2010,  Unrated)
15
Beethoven's Big Break 2008,  PG)
Beethoven's Big Break
the preview was enough laughs,now time 2 see the movie!
16
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience 2009,  G)
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience
if it was only coming out globaly!! i'll probably get the dvd (whenever it comes out)!
17
Bolt 2008,  PG)
Bolt
it was an excellent movie! i loved it :)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments