My Favorite Movies
hmm the movies that i thought were great and funny to me lol but im more of a scary type of guy tho but i cant remember any of the names lol which is funny to me lol
| kjkakale's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Last House on the Left 2009, R) |
|
| 4 |
Romeo Must Die 2000, R) |
|
| 5 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 6 |
Forgetting Sarah Marshall 2008, R) |
|
| 7 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 8 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 9 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 10 |
The Bucket List 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 12 |
Transformers: Revenge of the Fallen 2009, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |













