My Favorite Movies


  Kizmeh07's Rating My Rating
1
The Ruins 2008,  R)
The Ruins
i like the ruins coz in can get sme ,learnings to dis movie,they cooperate to each ader,cncern 2 1 anodedr..and i love jonathan tucker being a brave man and a medicine studnt..
2
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
The Texas Chainsaw Massacre
i like chainsaw bcoz..its a true s2ry!i like horror movies..its rily suspense
3
The Deep End 2001,  R)
The Deep End
i can watch it soon..
4
Pulse 2006,  PG-13)
Pulse
i like pulse..coz by nw computer is the latest gadget and celfon..so we nid to be cyrful of viruses...
5
100 Girls 2000,  R)
100 Girls
i will wcth it soon 2!
6
Veronika Decides to Die 2009,  R)
Veronika Decides to Die
I DDNT WTCH it yet
7
Day 73 with Sarah 2007,  Unrated)
Day 73 with Sarah
its sme 2
8
Ball in the House (Relative Evil) 2004,  R)
Ball in the House (Relative Evil)
d sme too


da sme too
9
Guy-X 2007,  Unrated)
10
A Cinderella Story 2004,  PG)
11
House of Wax 2005,  R)
12
Jumper 2008,  PG-13)
13
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. Kizmeh07
    Kizmeh07 posted 3 years ago

    invte me guysssssssssssssssssss