My Favorite Movies
Give list a short description
| kizarox22224's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 3 |
The Eye 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Idle Hands 1999, R) |
|
| 5 |
Paranoid 2000, Unrated) |
|
| 6 |
P.U.N.K.S. (Rebels) (PUNKS) , PG) |
|
| 7 |
The Sleeping Dictionary 2003, R) |
|
| 8 |
Awake 2007, R) |
|
| 9 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Camp Death 2006, Unrated) |
|
| 11 |
Just Friends 2005, PG-13) |
|
| 12 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 13 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 14 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 15 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 16 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 17 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 18 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 19 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 20 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 21 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 22 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 23 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 24 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 25 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 26 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |

























