Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kiwigurl06's Rating My Rating
1
Honey 2003,  PG-13)
2
American Pie 1999,  R)
3
Step Up 2006,  PG-13)
4
Team America - World Police 2004,  R)
Team America - World Police
i like the aids song its awesome and the makers of south park RULE this is the best movie eva lol
5
Boo 2004,  R)
6
Starsky & Hutch 2004,  PG-13)
Starsky & Hutch
i love this movie i like it wen starsky says "DO IT, JUST DO IT" its fregin hilarious
7
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
Happy Gilmore
this movie is heaps funny i lyk it wen he gets real pissed its real funny
8
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
9
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
the funniest freckin movie
10
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
funniest movie i have EVA SEEN
11
Ace Ventura - When Nature Calls 1995,  PG-13)
Ace Ventura - When Nature Calls
This is the most funniest movie in the hole freckin world WATCH IT!!!
12
School of Rock 2003,  PG-13)
13
Blue Streak 1999,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments