My Favorite Movies
| kittykiss91's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Let the Good Times Roll 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Rolling Kansas 2002, R) |
|
| 6 |
Far Out Man 1990, R) |
|
| 7 |
Up in Smoke 1978, R) |
|
| 8 |
Cheech and Chong's Still Smokin' 1983, R) |
|
| 9 |
The Beatles - Down Under 1964, Unrated) |
|
| 10 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 11 |
Driving Miss Daisy 1989, PG) |
|
| 12 |
Road Trip 2000, R) |











