My Favorite Movies
| kittyday23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Overboard 1987, PG) |
|
| 7 |
The Glass House 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 9 |
Head Over Heels 2001, PG-13) |
|
| 10 |
She's All That 1999, PG-13) |










