My Favorite Movies


  1. kitkat60
  2. saadia

movies i just love

  kitkat60's Rating My Rating
1
The Hot Chick 2002,  PG-13)
The Hot Chick
this movie is weird and awesome
2
Sleepover 2004,  PG)
Sleepover
this movie is beyond words................
3
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
this movie was cool,awesome, and chris pine is hot.................
4
Aquamarine 2006,  PG)
5
Take the Lead 2006,  PG-13)
6
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
i cud watch it a 1000 times!!!!
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
50 First Dates
i loved it
8
Honey 2003,  PG-13)
Honey
this movie was funky
9
Cars 2006,  G)
10
Material Girls 2006,  PG)
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
this movie is furious
12
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
14
The Grudge 2004,  PG-13)
15
Sabrina the Teenage Witch 1996,  PG)
Sabrina the Teenage Witch
this movie was ..............out of words
16
Stick It 2006,  PG)
17
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
18
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
19
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
i love john tucker too......................

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments