My Favorite Movies
All about my favorite movies: I luv action, comics, funny and of course PIXAR movies
| kissy177's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Sin City 2005, R) |
|
| 5 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 7 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 12 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 14 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 17 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 18 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 19 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 20 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 21 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |





















