My Favorite Movies
| kissmine21's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 2 |
The Count of Monte Cristo 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Jet Li's Fearless (Huo Yuan Jia) (Legend of a Fighter) 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Jacket 2005, R) |
|
| 6 |
The Pianist 2002, R) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 9 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 10 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Hedwig and the Angry Inch 2001, R) |
|
| 12 |
Les Miserables 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 14 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
















