My Favorite Movies


  kissied1's Rating My Rating
1
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
2
Wedding Crashers 2005,  R)
3
Finding Nemo 2003,  G)
4
Little Shop of Horrors 1986,  PG-13)
Little Shop of Horrors
Love It !
5
Friday 1995,  R)
6
Friday the 13th 1980,  R)
7
Cheech and Chong's Still Smokin' 1983,  R)
8
Cheech and Chong's Nice Dreams 1981,  R)
9
Cheech & Chong's Next Movie 1980,  R)
10
Cheech and Chong's The Corsican Brothers 1985,  PG)
11
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
12
Transformers 2007,  PG-13)
13
Transformers: Revenge of the Fallen 2009,  PG-13)
14
Puppet Master 1989,  R)
15
Bride of Chucky 1998,  R)
16
Child's Play 2 1990,  R)
17
Child's Play 1988,  R)
18
Child's Play 3 1991,  R)
19
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988,  R)
20
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987,  R)
21
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985,  R)
22
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
23
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989,  R)
24
Halloween 2007,  R)
25
Halloween II 1981,  R)
26
Halloween 5: The Revenge of Michael Myers 1989,  R)
27
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
28
Halloween III - Season of the Witch 1982,  R)
29
The Toxic Avenger 1985,  R)
30
Night of the Living Dead 1968,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments