My Favorite Movies
| kissie1045's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 2 |
Juno 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Paul Blart: Mall Cop 2009, PG) |
|
| 4 |
He's Just Not That Into You 2009, PG-13) |
|
| 5 |
Yours, Mine & Ours 2005, PG) |
|
| 6 |
Another Cinderella Story 2008, PG) |
|
| 7 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 11 |
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008, PG-13) |
|
| 12 |
The Ugly Truth 2009, R) |
|
| 13 |
Tinker Bell 2008, G) |
|
| 14 |
Tinker Bell and the Lost Treasure 2009, G) |
|
| 15 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 16 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 17 |
Race to Witch Mountain 2009, PG) |
|
| 18 |
Bedtime Stories 2008, PG) |
|
| 19 |
Grown Ups 2010, PG-13) |



















