My Favorite Movies
| kirsty2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Signs 2002, PG-13) |
|
| 2 |
Scream 1996, R) |
|
| 3 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 4 |
Scream 3 2000, R) |
|
| 5 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 6 |
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985, R) |
|
| 7 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 9 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |










