Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  kirsanna's Rating My Rating
1
The Last Samurai 2003,  R)
The Last Samurai
excellant film,,
2
Helen of Troy 2003,  Unrated)
Helen of Troy
saw a clip,, looks great
3
Wild Hogs 2007,  PG-13)
Wild Hogs
saw a few clips, looks great
4
Next 2007,  PG-13)
Next
looks great,,cant wait to see it
5
Flushed Away 2006,  PG)
Flushed Away
great film,,loved it,,great for kids & adults,very funny
6
White Noise 2: The Light 2007,  PG-13)
7
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
going by clips and the write ups ive seen should be great,,going to watch it
8
An Inconvenient Truth 2006,  PG)
An Inconvenient Truth
looks very good and scarey to think its very possible for this to happen
9
Bug 2006,  R)
10
The Last of the Mohicans 1992,  R)
The Last of the Mohicans
great film,,loved it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments