My Favorite Movies


  kirkkwilliams's Rating My Rating
1
The Godfather 1972,  R)
2
The Godfather, Part II 1974,  R)
3
Fight Club 1999,  R)
4
Youngblood 1986,  R)
5
Reservoir Dogs 1992,  R)
6
Snatch 2001,  R)
7
GoodFellas 1990,  R)
8
Seven (Se7en) 1995,  R)
9
Saving Private Ryan 1998,  R)
10
Pulp Fiction 1994,  R)
11
The Basketball Diaries 1995,  R)
12
Airplane! 1980,  PG)
13
On the Waterfront 1954,  Unrated)
14
The Quiet Man 1952,  Unrated)
15
Citizen Kane 1941,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments