My Favorite Movies


  kipppers's Rating My Rating
1
Scary Movie 2000,  R)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
Hitch 2005,  PG-13)
4
School of Rock 2003,  PG-13)
5
The Longest Yard 2005,  PG-13)
6
About a Boy 2002,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
8
Finding Nemo 2003,  G)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
11
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
12
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
13
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
14
Shrek 2 2004,  PG)
15
Spider-Man 2002,  PG-13)
16
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
17
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
18
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
19
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
20
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
21
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
22
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
23
She's the Man 2006,  PG-13)
24
Shrek 2001,  PG)
25
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
26
American Pie 1999,  R)
27
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
28
Scary Movie 2 2001,  R)
29
Click 2006,  PG-13)
30
The Matrix 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments